1. Средец 21.01.2008г (понеделник), 1800ч. читалище “Славянска беседа” ул.”Г.С.Раковски” №127, ет.2
2. Красно село 22.01.2008г. (вторник), 1800ч. сградата на Общината, ет.2, зала 209, бул.”Цар Борис III” №124
3. Възраждане 23.01.2008г. (сряда), 1800ч. сградата на Общината /НОИ/, ет.5 -киносалона
4. Оборище 24.01.2008г. (четвъртък), 1730ч. читалище “Петър Берон” бул.”Янко Сакъзов” №17
5. Сердика 28.01.2008г. (понеделник), 1800ч. сградата на Общината - заседателната зала, бул.”Кн. Мария Луиза” №88
6. Подуяне 29.01.2008г. (вторник), 1800ч. сградата на Общината, ет.З. ст.321 /заседат. зала/, ул.”Плакалница”№51
7. Слатина 30.01.2008г. (сряда), 1800ч. сградата на Общината - заседателната зала, бул. “Шипченски проход” №67
8. Изгрев 31.01.2008г. (четвъртък), 1800ч. сградата на междуучилищния център, ул.”А.П. Чехов” №16
9. Лозенец 04.02.2008г. (понеделник), 1800ч. УАСГ /нова сграда/, ет.2, зала 224 бул. “Хр. Смирненски” №1
10. Триадица 05.02.2008г. (вторник), 1800ч. бул. “Витоша” №15 - ритуалната зала
11. Красна поляна 06.02.2008г. (сряда), 1800ч. сградата на Общината - заседателната зала, бул.”Освобождение”№25
12. Илинден 07.02.2008г. (четвъртък), 1800ч. сградата на Общината, зала 421 кв.”Захарна фабрика”, бл.51а, вх.Б
13. Надежда 11.02.2008г. (понеделник), 1800ч. 153-то СОУ
14. Искър 12.02.2008г. (вторник), 18соч. сградата на Общината, зала 301 бул.”Кр. Пастухов”№18
15. Младост 13.02.2008г. (сряда), 1800ч. сградата на Общината, ет.З, зала 302 Младост 3,
бул.”Св. Преображение” №1
16. Студентски 14.02.2008г. (четвъртък), 1800ч. читалище “Възраждане” бул.”Кл. Охридски” №27
17. Витоша 18.02.2008г. (понеделник), 1800ч. “ГЕОПЛАНПРОЕКТ”, ет.2 -ритуална зала
18. Овча купел 19.02.2008г. (вторник), 1800ч. 88-мо СОУ
19. Люлин 20.02.2008г. (сряда), 1800ч. 56-то СОУ
20. Връбница 21.02.2008г. (четвъртък), 1800ч. 140-то СОУ “Ив. Богоров”, ет.2 ж.к. “Обеля” 2
21. Нови Искър 25.02.2008г. (понеделник), 1800ч. сградата на Общината -заседателната зала
22. Кремиковци 26.02.2008г. (вторник), 1800ч. читалище “Светлина”, кв. Кремиковци ул. “Радивоя” №2
23. Панчарево 27.02.2008г. (сряда), 1800ч. читалище “Виделина”
24. Банкя 28.02.2008г. (четвъртък), 1800ч. ритуалната зала на Общината
Изменение на климата и устойчиво развити...
Земята започна да се отървава от човечес...
2. ПРАВИЛНИЯТ КМЕТ
3. Прошко Прошков
4. Иво Йонков
5. Маргарита Гутева
6. ДСБ
7. СДС
8. Демократи
9. ДСБ Лозенец
10. Софийска община